close

Nachádzate sa pravdepodobne na nesprávnej verzii internetovej stránky spoločnosti OBO Bettermann. Môžete prejsť na nasledujúce národné varianty:

Podlahové systémy

Podlahové zásuvky UDHome

Podlahové zásuvky pre dokonalý prívod elektriny a dát.
Podlahové zásuvky typu UDHome sú svojim decentným, ušľachtilým dizajnom dokonalým pokračovaním

Jednoducho pekné.
V zabudovanom stave sa viditeľné prvky redukujú na rýdzu ušľachtilú oceľ alebo masívnu mosadz.

Vždy praktické.
Jednoduché objednávanie a osadenie prvkami, možnosť voľného umiestnenia v priestore, dobre prístupná výšková nivelácia – zoznam praktických detailov podlahových zásuviek UDHome je dlhý. Takto je obzvlášť jednoduché dosiahnuť dokonalý výsledok.

Záleží nám na kvalite.
Vďaka kvalitným materiálom a veľkoryso nadimenzovaným hrúbkam materiálov sú podlahové zásuvky UDHome trvalo vybavené pre požiadavky každodennej praxe.

Malé ale dobré: podlahové zásuvky UDHome2

Zásobovanie elektrickou energiou a dátami v jednom bode.

1 / Rozmanitosť variantov
Podlahové zásuvky UDHome2 sú dostupné v troch vyhotoveniach: s tubusom, s nerezovým krytom a s vybraním pre podlahovú krytinu. Variant s tubusom je vhodný pre duté podlahy a podlahy s poterom s mokrou údržbou.

2 / Inštalácia prístrojov
Súčasťou rozsahu dodávky UDHome2 je dvojitá zásuvka s ochranným kontaktom. Pomocou príslušných montážnych nosičov je možné zabudovať až dve modulárne dátové zásuvky.

3 / Napojenie
Osem predrazených vstupných otvorov (M25) umožňuje flexibilné pripojenie podlahovej zásuvky UDHome2 pomocou rúrok.

4 / Nivelácia
Vrchnú časť je možné pomocou štyroch nivelačných podpier nastaviť na hornú hranu podlahovej krytiny. Pri vyšších konštrukciách podláh je možné namontovať výškové rozšírenie s dodatočným nivelačným rozsahom 10 – 60 mm.

Masívny purizmus: podlahové zásuvky UDHome4

Podlahové zásuvky UDHome4 sú dostupné vo vyhotovení z ušľachtilej ocele a vo vyhotovení z mosadze.

Rozmanitosť variantov
Podlahové zásuvky UDHome4 sú dostupné vo vyhotovení z ušľachtilej ocele a vo vyhotovení z mosadze.

1 / Dizajn
Kompletná jednotka UDHome 4 sa pekným tvarom prispôsobí náročnej architektúre priestoru. Vidno len peknú kovovú hranu a vývod kábla z masívnej ušľachtilej ocele alebo mosadze.

2 / Inštalácia prístrojov
Podlahové zásuvky UDHome4 je možné za použitia 4 prístrojov s nosným krúžkom alebo 6 vstavaných prístrojov typu Modul 45 pružne osadiť dátovou a multimediálnou technikou.

3 / Nivelácia
Vrchnú časť je možné pomocou štyroch nivelačných podpier nastaviť na hornú hranu podlahovej krytiny. Pri vyšších konštrukciách podláh je možné namontovať výškové rozšírenie.