close

Nachádzate sa pravdepodobne na nesprávnej verzii internetovej stránky spoločnosti OBO Bettermann. Môžete prejsť na nasledujúce národné varianty:

Systémy inštalačných prístrojov

Zápustná jednotka Deskbox DBV

Privedené a skryté

Nechajte elektrické a dátové rozvody jednoducho zmiznúť v zapustení. V prípade potreby jednotku Deskbox DBV jednoducho vytiahnete – príslušné zásuvky sa pohodlne sprístupnia.

Štandardné vyhotovenia
OBO ponúka viaceré prefabrikované vyhotovenia krabice Deskbox DBV hotové pre pripojenie – pre štandardné požiadavky na pracovisku, vrátane sieťového kábla.

Povrchy
Krabica Deskbox DBV sa štandardne dodáva s eloxovaným povrchom v striebornej farbe. Na požiadanie sú dostupné nasledujúce varianty:

  • nafarbená vo farbe patinovanej mosadze
  • pochrómovaná
  • čierny elox

Varianty krytu
Štandardný kryt je plastový nalakovaný na strieborno alebo z masívnej ušľachtilej ocele. Na požiadanie dodávame kryt tiež vo vyhotoveniach

  • plast nalakovaný na čierno
  • pochrómovaná oceľ
  • nafarbený vo farbe patinovanej mosadze

Individuálne vyhotovenia
Alternatívne je možné krabicu Deskbox DBV vybaviť podľa požiadaviek zákazníka, pričom je dostupný široký výber inštalačných prístrojov a príslušenstva. Tento siaha od zásuviek špecifických pre danú krajinu cez dátovo-technické a ochranné moduly až po multimediálne prípojky. Individuálna krabica Deskbox sa potom dodáva ako odskúšaná jednotka so sieťovým káblom s možnosťou okamžitého pripojenia. Vezmite, prosím, na vedomie, že komponenty pre vybavenie krabice nie je možné objednávať samostatne.