close

Nachádzate sa pravdepodobne na nesprávnej verzii internetovej stránky spoločnosti OBO Bettermann. Môžete prejsť na nasledujúce národné varianty:

Systémy inštalačných prístrojov

Výklopná jednotka Deskbox DBK

To príma klape

Pracoviská, konferenčné stolíky – spektrum možností použitia výklopnej jednotky DBK je obrovské. Či už chcete pripojiť laptop, projektor alebo PC: Je to úplne jednoduché. Stačí otvoriť poklop, pripojiť zástrčky a poklop znovu zavrieť. Integrovaná lišta so štetinkami umožňuje čisté vyvedenie káblov.

Inštalačné šírky prístrojov
Krabica Deskbox DBK je dostupná v troch šírkach. Pre osadenie krabice prístrojmi vyplývajú nasledujúce inštalačné šírky prístrojov:

  • 150 mm
  • 200 mm
  • 300 mm

Varianty povrchov
Krabica Deskbox DBK sa štandardne dodáva s povrchom z kefovanej ušľachtilej ocele. Na požiadanie sú dostupné nasledujúce varianty:

  • nalakovaný v čiernej farbe
  • nalakovaný v špeciálnej farbe

Štandardné vyhotovenia
OBO ponúka pre štandardné požiadavky na pracovisku viaceré prefabrikované vyhotovenia krabice Deskbox DBK hotové pre pripojenie. Sieťový kábel je už predinštalovaný.

Individuálne vyhotovenia
Alternatívne je možné krabicu Deskbox DBK vybaviť podľa požiadaviek zákazníka, pričom je dostupný široký výber inštalačných prístrojov a príslušenstva. Tento siaha od zásuviek špecifických pre danú krajinu cez dátovo-technické a ochranné moduly až po multimediálne prípojky. Individuálna krabica Deskbox sa potom dodáva ako odskúšaná jednotka so sieťovým káblom s možnosťou okamžitého pripojenia. Vezmite, prosím, na vedomie, že komponenty pre vybavenie krabice nie je možné objednávať samostatne.