close

Nachádzate sa pravdepodobne na nesprávnej verzii internetovej stránky spoločnosti OBO Bettermann. Môžete prejsť na nasledujúce národné varianty:

To je OBO

Partnerstvo: Praktizovaná blízkosť k zákazníkovi pre nás znamená: Byť vždy radou a skutkom naporúdzi, vždy, keď je to potrebné

  • Galéria

Blízkosť k zákazníkovi a dôveryhodnosť

Priateľskosť, spoľahlivosť, a kompetencia sú predpokladom vysokej akceptácie, dôveryhodnosti a trvalej spolupráce. Základom tohto spoločenstva hodnôt je dôsledné zameranie našej spoločnosti na želania a požiadavky našich zákazníkov. Úzke partnerstvo s našimi zákazníkmi je pre nás prvoradé. Aby sme ho optimalizovali, razíme nové cesty.

Rady a skutky

Sme tu, keď nás potrebujete. Máte otázky týkajúce sa našich výrobkov? Potrebujete pomoc pri montáži? Potrebujete podporu pri plánovaní komplexných projektov? Naši zamestnanci vám pomôžu v akejkoľvek fáze projektu. Neustálym zlepšovaním podpory v každej fáze spolupráce kladieme základný kameň skutočného partnerstva.

Rýchlosť a spoľahlivosť

Vďaka optimálnym procesom a vybrúsenej logistike sa výrobky OBO dostanú v pravý čas na správne miesto, kdekoľvek na svete. Pri veľkých projektoch ponúkame komplexnú podporu od projektovania až po montáž.